Який тиск створює голка під час шиття, якщо до неї прикладпють зусилля 2 Н, а площа дотику у голки 0,000006 см2?
- 14.07.2017 21:57
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=2 H
S=0,000006 см²
Знайти: p-?
p=F / S= 2 H ÷ 0.06=33 Па.
- 15.07.2017 14:04