Визначте швидкість зміни магнітного потоку в соленоїді з 1000витків під час збудження в ньому ЕРС індукції 150В
- 21.03.2018 15:11
- Физика
Ответы и объяснения 1
N=1 000 витков
ЭДС = 150 В
__________
ΔФ/Δt - ?
ЭДС = N*(ΔФ/Δt)
Отсюда:
(ΔФ/Δt)=ЭДС / N = 150 / 1000 = 0,150 Вб/с
- 22.03.2018 15:06