Помогите розв'язать задачи
1.По залізному проводу діаметром 1.5 мм і довжиною 14.2 м іде струм 2.25 А, напруга на кінцях проводу 1.8 В. Який питомий опір залізного проводу?
2. Батарея з ЕРС 6 В і внутрішнім опором 1.5 Ом живить зовнішнє коло, що складається з двох паралельно з'єднаних опором 2 і 8 Ом. Визначити напругу на клемах батареї і силу струму на опорах.
- 22.03.2018 17:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
р=0.8ом*1.76мм²/14.2м=0.099 ом*мм²/м
2. I=E/R+r=6в/1.6+1.5ом=1.935а
U=Ir=1.93а*1.5ом=2.9в
6в-2.9в=3.1в
I1=3.1/8=0.387a I2=3.1/2=1.55a
- 23.03.2018 12:59