Обчисліть довжину хвилі фотона, енергія якого дорівнює енергії спокою електрона. Маса спокою електрона m=9,1 • 10 в мінус 31 кг.
- 20.06.2017 03:09
- Физика
Ответы и объяснения 1
L=h/me*c=6,62*10^-34/9,1*10^-31*3*10^8=2,4*10^-12 м
- 21.06.2017 01:02