Яку силу треба прикласти,щоб під водою підняти камінь масою 15 кг і об'ємом 6 дм.кубічних?Допоміжіть будь ласка
- 01.07.2018 08:52
- Физика
Ответы и объяснения 2
m*g = F + (ро)воды * g * Vтела
F = m*g - (ро)воды * g * Vтела
F = 30 * 10 - 1000 * 10 * 0,012
F = 300 - 120
F = 180 H
- 02.07.2018 05:22