Прискорення тіля дорівнює 1м/с². На скільки зміниться швидкість цього тіла через 1 с?
- 20.07.2017 11:49
- Физика
Ответы и объяснения 1
так як початкова швидкість=0,то виходить,що кінцева швидкість поділити на час дорівнює прискоренню.прибираємо ділення і виходить що швидкість=1*1=1
- 21.07.2017 05:16