Мідний дріт завдовжки 250 м має опір 0.68 Ом. Знайдіть площу поперечного перерізу
- 20.04.2017 23:14
- Физика
Ответы и объяснения 1
l=250 м
R=0,68 Ом
p=0,017 Ом*мм2/м
S-?
R=p*l/S
S=p*l/R=0,017*250/0,68=6,25 мм2
- 21.04.2017 16:51