Яку роботу треба виконати, щоб по похилій площині з кутом 30° витягнути на висоту 3м вантаж масою 0.4т, якщо коефіцієнт тертя 0.3.
- 22.12.2017 21:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
m = 0.4т = 400кг - масса
g = 10 м/с² - ускорение свободного падения
μ = 0,3 -коэффициент трения
h = 3м - высота подъёма
F - ? - сила тяги
s - ? путь
А - ? - работа
--------------------------
А = F· s
s = h/sinα = 3/0.5 = 6(м)
F = mg · sinα + mg · cosα · μ = mg(sinα + μ·cosα) =
= 400 ·10 · (0.5 + 0.866 · 0.3) ≈ 3039 (H)
A = 3039 · 6 = 18 234 (Дж) ≈ 18кДж
------------------------------------
Ответ: 18кДж
- 23.12.2017 19:15