Допоможіть будь ласка!!! Терміново!!!! Як зміниться період вільних коливань математичного маятника, якщо його перемістити на космічний об'єкт, прискорення вільного падіння на якому у 4 рази менше, ніж на Землі?
- 02.11.2017 02:00
- Физика
Ответы и объяснения 1
На объекте g1=g/4 T2=2*pi*sqrt(4*L/g)=4*pi*sqrt(L/g)
T2>T1 в 2 раза.
Ответ: увеличится в 2 раза.
- 03.11.2017 05:17