Помогитите срочно решить задачу
З якою швидкістю потрібно кинути вниз м'яч із висоти 1 м щоб після пружного удару об майданчик він підстрибнув на висоту 4 м
- 22.03.2018 07:18
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
m*g*h2=m*g*h1+m*v²/2
v=√(2*g*(h2-h1))=√(2*10*(4-1))≈7.75 м/с
==============================
- 23.03.2018 01:04