З якої мінімальної висоти Н має скочуватися кулька, щоб пройти ''мертву петлю'' радіусом R? Зверніть увагу: мінімальну швидкість руху кульки у верхній точці петлі можна знайти з умови, що на мить сила реакції опори в цій точці стане дорівнювати нулю.
- 13.06.2017 23:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
V^2=g*R
по закону сохранения энергии m*g*H=2*m*g*R+m*V^2/2
H=2*R+V^2/2*g=2*R+g*R/2*g=5*R/2
- 14.06.2017 05:11