Недеформована пружина має довжину 4 см. При збільшенні її довжини до 5 см виникла сила пружності 8 Н. Якою буде довжина пружини при її розтягу¬ванні, якщо сила пружності становитиме 18 Н?
- 16.05.2017 15:57
- Физика
Ответы и объяснения 1
k=F/x=8H/(0.05м-0.04м)=8/0,01=800Н/м
x₁=F₁/k=18Н/800Н/м=0,0225м или 2,25см
Длина будет 4см+2,25см=6,25 см
- 17.05.2017 14:49