Період і частота коливань радіохвиль якщо довжина хвиль на яких працює радіостанція становить 2.4м
- 21.04.2018 00:52
- Физика
Ответы и объяснения 2
T=λ/c=2.4/(3*10^8)=0.8*10^-8 c (80 мкс)
v=1/T=1.25*10^8 Гц (125 МГц)
==============================
- 22.04.2018 15:56