В алюмінієву бочку масою 10 кг налили 50 л бензину. Яка маса бочки з бензином?
- 04.01.2018 13:21
- Физика
Ответы и объяснения 2
vбензину=10 л=0,01м^3;
ρбензину=750 кг/м^3
m-?
m=mбочки+mбензину
mбензину=ρбензину*vбензину
m=mбочки+ρбензину*vбензину
m=10+750*0.01=17.5(кг)
- 05.01.2018 09:56