Қыздыру шамы арқылы 0,4 А ток өтеді .бір секундта шамның көлденең кимасы аркылы еркін зарядтардың қандай мөлшері өткен?
- 04.11.2017 14:56
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ток 0.4A проходит через лампу нагревателя. Какое количество свободного заряда передается горизонтальной лампой каждую секунду?
Q=I*t=0.4*1=0.4Кл
- 05.11.2017 22:08