Кінетична енергія лижника масою 80 кг становить 4 КДж. Визначити його швидкісь руху
допоможіть!
- 19.09.2017 04:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
V= scrt(2E/m)= sqrt(2* 4000/80) = sqrt 100 = 10 м/с
- 20.09.2017 22:11