Будь ласка дуже потрібно на контрольну. Час упродовж якого кулька математичного маятника пройшла шлях від одного крайнього положення до другого дорівнює 1.5 с.Визначте частоту коливань математичного маятника
- 19.08.2018 00:05
- Физика
Ответы и объяснения 1
1,5с-час половини коливання .
перід повного коливання Т =1,5*2=3с
частота=1/Т=1/3с⁻¹
- 19.08.2018 02:49