Відро з водою рухається у вертикальній площині ,опичуючи коли радіусом 1 м.Яку мінімальну кількість обертів за хвилину повинно зробити відео,щоб вода з нього не виливалася?
- 09.12.2017 08:30
- Физика
Ответы и объяснения 1
Vмин если Fц=mg ац=g
w^2*R=g 4п^2*v^2=g\R
v=1\2п * √g\R=1*3,13\2*3,14=0.5 об\с=30 об\мин
- 01.01.1970 00:00