Предмет знаходиться на 20 см від збиральної лінзи з оптичною силою 15 дптр. На якій відстані від лінзи знаходиться зображення предмета?
- 09.08.2018 10:29
- Физика
Ответы и объяснения 1
d=0,2 м
D=15 дптр
f-?
D=1/d+1/f
D=1/F==>F=1/D=1/15=0,06 м
1/F=1/d+1/f==>1/f=1/F-1/d=d-F/F*d
f=F*d/d-F=0,06*0,2/0,2-0,06= 0,085 м= 8,5 см
- 01.01.1970 00:00