Помогите пожалйуста решить задачу по физикев системе CI:
Першу половину часу польоту літак рухавсязі швидкістю 600км/год, а решту шляху - зі швидкістю 800км/год. Знайдіть середню швидкість руху літака
- 28.07.2017 00:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
Vср=S/t=S/t=(V1*t/2+V2*t/2)/t=(V1+V2)/2=1400/2=700 км/ч=194,44444444м/с
PS ( очень неразумно решать эту задачу вСИ)
- 28.07.2017 18:19