Три резистора 15,10,5 Ом з'эднали послідовно та ввімкнули в коло з напругою 120в.Чому дорівнює потужність,що споживатимется опорами?Яка напруга прикладена до третього резистора?
- 07.09.2017 08:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
R=R1+R2+R3=5+10+15=30 Ом
Мощность
P=U^2/R
P=120×120/30=480Вт
Сила тока
I=U/R
I=120/30=4А
Напряжение на 3
U3=IR3=4×5=20В
Ответ 480 Вт 20B
- 08.09.2017 23:25