Уявіть що лист міліметрового паперу розмірами 20х30 см розрізали на окремі міліметрові квадратики. Яку довжину матиме смужка шириною 1 мм, викладена з таких квадратиків?
- 02.09.2017 21:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
a = 30 см = 300 мм
Ширина листа:
b = 20 см = 200 мм
Площадь листа:
S = a*b = 300*200 = 60 000 мм²
Площадь квадратика:
S₀ = 1 мм²
Число квадратиков:
N = 60 000 / 1 = 60 000 штук
При ширине полоски в 1 мм длина полоски
L = 60 000 мм = 60 метров!
- 03.09.2017 09:34