Визначити силу струму в колі і внутрішній опір джерела живлення з ЕРС 5 В, якщо при під'єднанні до нього резистора опором 8 Ом спад напруги на зовнішній ділянці кола 4 В.
- 07.04.2017 16:23
- Физика
Ответы и объяснения 1
по закону Ома для участка цепи I=U/R=4/8=0.5 А
I=E/(R+r)
R*I+I*r=E
г=(E-U)/I=1/0,5=2 Ом
- 08.04.2017 06:21