З яким прискоренням рухається тіло, якщо за 2с швидкість його руху змінюється від 3 до 6 м/с?
- 17.05.2018 00:30
- Физика
Ответы и объяснения 1
Конечная скорость равна 6 м/с
Время равно 2 с
Vk=V0+at
a=(Vk-V0)/t=(6м/с-3м/с)/2с=1,5м/с^2
- 18.05.2018 01:43