Відстань між пластинами плоского конденсатора, діелектрик якого виготовлено з парафіну, дорівнює 2мм, а напруга між пластинами 200В. Визначити густина енергії електричного поля між пластинами.
- 08.07.2017 00:56
- Физика
Ответы и объяснения 1
C = ε*ε₀*S / d
Энергия конденсатора:
W = C*U²/2 = ε*ε₀*S*U²/ (2*d) (1)
Объем:
V = S*d (2)
Плотность энергии:
w = W / V = ε*ε₀*U²/ (2*d²)
w = 2,1*8,85*10⁻¹²*200² / (2*0,002²) ≈ 9,3*10⁻² Дж/м³ = 0,093 Дж/м³
- 08.07.2017 15:09