Сталевий стрижень завдовшки 40 см і масою 50 г лежить перпендикулярно до горизонтальних рейок. Увзовш рейок напрямлене однорідне маг.поле з індукцією 0.25 Тл. У стрижені пропускають струм силою 2 А. З якою силою стрижень тисне на рейки.
- 19.07.2017 05:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
Fл = B*I*L = 0,25*2*0,4 = 0,20 Н (по правилу левой руки направлена к земле)
Но на стержень действует и сила тяжести:
Fт = m*g = 0,050*10 = 0,50 Н
Сила, действующая на рейки:
F = Fл + Fт = 0,20 + 0,50 = 0,70 Н
- 20.07.2017 22:12