Нагрітий у печі сталевий брусок масою 200г занурили у воду масою 250г за температури 15 градусів . Температура води підвищилася до 25 градусів. Обчисліть температуру печі
- 25.09.2018 06:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q₁ = c₁*m₁*(t-t₁) = 4200*0,250*(25-15) = 10 500 Дж (1)
Брусок остывает:
Q₂ = c₂*m₂*(t₂-t) = 460*0,200*(t₂-25) = 92*(t₂-25) Дж (2)
Приравняем (2) и (1)
92*(t₂-25) = 10 500
92*t₂ - 2300 = 10 500
92*t₂ = 12 800
t₂ = 12 800/92 ≈ 140°C
- 26.09.2018 05:54