Літак за 14 с збільшив свою швидкість від 108 км/год до 360 км/год. Якими при цьому були прискорення його руху та переміщення, якщо літак рухався рівноприскорено прямолінійно?
- 11.06.2017 21:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
t = 14 с
V₀ = 108 км/ч = 30 м/с
V = 360 км/ч = 100 м/с
_____________
a - ?
S - ?
1)
По формуле:
a = (V-Vo) / t = (100-30)/14 = 5 м/с²
2)
S = Vo*t + a*t²/2 = 30*14 + 5*14²/2 = 910 м
- 12.06.2017 15:08