Автомобіль рухався 72 км\год. Побачивши червоний сигнал світлофора водій за 4 секунди знизив швидкість до 18 км\год. Визначте прискорення з яким рухався автомобіль. Помогите ПЖ!!!
- 02.12.2017 20:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
v1=72км/год==20м/с
v2=18км/год=5м/с
a=(v1-v2)/t=(20-5)/4=3,75м/с²
- 03.12.2017 03:10