Визначте, з яким прискоренням рухається автомобіль , що рушає з місця , якщо відомо, що за 10 с він досягає швидкості 54 км/год
- 21.02.2018 15:29
- Физика
Ответы и объяснения 1
v=54км/год=15м/с
a=v/t=15/10=1,5м/с²
- 22.02.2018 04:31