Визначте швидкість поширення хвилі, довжиною 20 м, з частотою коливань 5 Гц.
- 23.10.2017 10:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
T=1/υ (υ-частота)
v=λ*υ=20*5=100 м/с
- 24.10.2017 14:15