Висота піднімання води в капілярі в 1.46 разів більша від висоти піднімання рідини з невідомим поверхневим натягом вважаючи змочування повним визначити коефіцієнт поверхневого натягу невідомої рідини густина якої 1.26 г/см3
- 06.08.2017 10:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
Высота поднятия в воде h1=2*сигма1/p1*g*r
Высота поднятия в неизвестной жидкости h2=2*сигма2/p2*g*r
h1/h2=1,46=сигма1*p2/p1*сигма2
сигма2=сигма1*p2/1,46*p1=73*10^-3*1260/1,46*1000=63*10^-3 Н/м=63 мН/м
- 07.08.2017 17:24