Під час переходу атома Гідрогену з одного енергетичного стану в інший він ви пустив фотон із довжиною хвилі 490 нм. На скільки зменшилась енергія атома?
- 07.06.2017 07:23
- Физика
Ответы и объяснения 1
Е=hc/l. = 6.63*10^(-34)*3*10^8/490*10^(-9)=~4*10^(-19) Дж
- 08.06.2017 07:56