Камінь масою 500 грам кинули вертикально в гору зі швидкістю 20метрів на секунду
визначте Ек і Еп камня на висоті 10 метрів
- 24.03.2017 15:22
- Физика
Ответы и объяснения 1
V=20м/c
р=10м
Ек-? Еп-?
Решение
Еп=gmh=10н/кг*0.5кг*10м=50Дж
Ек=mV^2/2=0.5кг*20^2м/c/2=100Дж
- 25.03.2017 14:46