1) Визначте на який глибини озера свитязь тиск =500 кило Па
2)Чому =Mасса людини що стоїть на снігу на лижах довжина яких 140 см а ширіна 6 см якщо людина не провалюеця а сніг вітрімое 2.5 кіло па
- 23.07.2018 15:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
плотность воды ρ=1000 кг/м³
g = 10 м/с²
1000*10*р=500 000
h = 500000/10000= 50 м
2) Площадь лыж S = 0.14*0.06 *2 = 0.0168 м²
P = F/S = mg/S
2500 = m*10/0.0168
m = 0.0168*2500/10 = 4.2 кг
- 24.07.2018 21:02