Чому дорівнює сила струму в провіднику, якщо за 10 с через його поперечний переріз проходить 2∙1020 електронів?
- 11.12.2017 17:22
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
I=Q/t
Q=N*q
I=N*q/t=2*10^20*1.6*10^-19/10=3.2 A
========================
- 12.12.2017 15:11