На якiй вiдстанi у вакуумi два однаковi точковi заряди по 1 мкКл взаемодiють мiж собою з силою 0,9Н?
- 01.11.2017 16:57
- Физика
Ответы и объяснения 1
Закон Кулона:
F = k*q²/r²
Отсюда:
r² = k*q²/F
r = q*√ (k/F) = 1*10⁻⁶ * √ (9*10⁹/ 0,9) = 1*10⁻⁶*1*10⁵ = 0,10 м
или r=10 см
- 22.08.2019 09:16