Скільки витків повинна мати котушка площею поперечного перерізу 50 см^2, щоб у разі зміни магнітної індукції від 0,2 до 0,3 Тл протягом 4 мс у ній збуджувалась ЕРС 10 В?
- 17.08.2017 12:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
S=50cм=0,5м
В1=0,2Тл
В2=0,3Тл
t=4vc=4*10^-3c
Ei=10B
N-?
Решение:
Ei=Ф/t*N
Ф=(B1-B2)S/t*N
N=Ei*t/S(B1-B2)
[N]=B*c/м*Тл=н*м/А/м*Н/А*м^2=1
N=10*4*10^-3/0.5(0.2-0.3)=40*10^-3/-0.05=-8
- 18.08.2017 08:59