Дано три однакові металеві заряджені кулі(q1=+5,q2=-7,q3==3).Яким стане заряд першоъ(1)кулы,якщо нею спочатку торкнутися другоъ(2),а потым третьоъ(3)куль?
- 18.05.2017 00:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
q₂ = -7
q₃ = + 3
____________
Новый заряд первого шарика:
a) q₁¹ = (q₁+q₂)/2 = (5-7)/2 = - 1
b) q₁¹¹ = (q₁¹+q₃)/2 = (-1+3)/2 = + 1
- 19.05.2017 00:32