Визначте довжину нитки розжарення електричної лампи,якщо площа поперечного перерізу нитки дорівнює 0,0002 мм2 ,вона виготовлена із вольфраму і в момент поєднання до кола напругою 220 В сила струму в ній сягає 3 А
- 27.11.2017 02:27
- Физика
Ответы и объяснения 2
R=P(питомий опір)*L (довжину нитки) / S(поперечного перерізу) - помножимо на L (довжину нитки), L= R*S/R;
L=0,0002 * 10^-6 / 0,055*10^-6= 0,266 m
- 29.11.2017 23:22