При якій температурі середня квадратична швидкість молекули вуглекислого газу дорівнює 400м/с
- 24.12.2017 09:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
M(CO2)=44 г/моль R=8,31
v^2=3RT/M
3RT=v^2*M
T=v^2*M/3R
T=400^2*0,044/3*8,31=282К
- 25.12.2017 05:27