У нерозтягнутому стані довжина пружини була 88 мм.
Внаслідок її видовження до 120 мм виникла сила пружності 120 Н.
Якою має бути довжина пружини, щоб сила пружності дорівнювала 90 Н?
- 02.06.2017 22:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
2) найдем деформацию пружины, деформация L= F/k = 90/3750 = 0,024
Извиняюсь, что не на украинском
- 03.06.2017 02:01