За напруги на кінцях провідника 50 В, у ньому йде сила струму 2 А.Яка сила струму йтиме через той провідник коли напруга збільшиться на 10 В? Обчислити опір цього провідника.
- 11.03.2018 07:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
U1=50 B
I1= 2 A
U2= U1+10 B= 60 B
Знайти:
I2=?
R2=?
Розвязання:
U1/U2=I1/I2
I2=(U2*I1)/U1=(60*2)/50=12/5(домножимо чисельник і знаменник на 2)=24/10=2,4 A
R2=U2/I2=60/2,4=60*(10/24)=600/24=25 Oм
Відповідь:сила струму в провіднику дорівнює 2,4 А , а опір становить 25 Ом.
- 12.03.2018 08:12