Допоможіть розв'язати задачу..Яка сила тяжіння діє на камінь масою 2,5 тонни
- 16.09.2017 10:01
- Физика
Ответы и объяснения 1
g=10 H/кг F=2500*10=25 000 H;
_____________ Ответ: F=25 000 H
F-?
- 17.09.2017 23:07