Індуктивність контуру 20 мГн,його треба настроїти на частоту 5 кГц.Якої емности конденсатор треба взяти?
- 25.08.2018 04:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
v=1/(2*π*√(L*C))
C=1/((2*π*v)²*L)=1/((2*3.14*5*10^3)²*20*10^-3)=1/(1.97*10^7)=0.05*10^-6 Ф
===================================
- 26.08.2018 00:29