Теңіздің 10900м болатын ең терең жеріндегі су қысымын есептеңдер.Теңіз суының тығыздығы 1030кг/м куб
Помогите пжс.
- 17.08.2017 00:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
p=po*g*h=1030*10*10900=11270000 Па (112,27 МПа)
======================================
- 18.08.2017 09:44