На шнурі, перекинутому через нерухомий блок підвісили вантажі маса яких дорівнює 0.3 і 0.2кг з яким прискоркнням рухається систeма яка сила натягу під час руху
- 05.03.2017 21:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
m1*g-T=m1*a
T-m2*g=m2*a
a=g*(m1-m2)/(m1+m2)=10*(0.3-0.2)/(0.3+0.2)=2 м/с2
=======================================
- 06.03.2017 19:37