Людина масою 70кг несе два однакових відра води.Визначте масу відра з водою,якщо вага людини з відрами 1000Н.
- 25.04.2017 02:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
если да, то масса людини з відрами 1000/10 = 100 кг
100-70=30 кг масса двух вёдер
30/2=15 масса одного ведра
- 26.04.2017 10:49