У двох електролітичних ваннах, з'єднаних послідовно,є розчин сульфату міді і хлорного золота. Скільки виділиться золота у другій ванні, якщо в першій виділилось 3,3 г міді?
- 18.06.2017 13:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
m1=k1*I*t I=m1/k1*t
m2=k2*I*t=m1*k2*t/k1*t=m1*k2/k1=3,3*6,81*10^-7/3,3*10^-7=6,81 г
- 19.06.2017 16:17