Якою є чистота вільних електромагнітних коливань у контурі ємність конденсатора якого дорівнює 1 мкФ а індуктивність котушки 1 мГн
- 14.11.2017 13:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
T=2*пи√L*С
Т=2*3,14 √1*10⁻³Гн*1*10⁻⁶Ф=6,28*3,16*10⁻⁴=19,8*10⁻⁴с
v=1/19,8*10⁻⁴с=0,05Гц
- 15.11.2017 14:17